Nowe produkty

 • Jason Keep Calm And Kill Everyone
  Jason Keep Calm And Kill Everyone

  Wzór nadrukowujemy na koszulkach, bluzach i longsleevach damskich i...

  49,90 zł
 • Kubek DAD Badass Motherfucker
  Kubek DAD Badass Motherfucker

  Kubek z nadrukiem "DAD because badass motherfucker is too hard for...

  29,90 zł
 • Kubek Mama Rockowa
  Kubek Mama Rockowa

  Kubek z nadrukiem Mama Rockowa Kubek w kolorze białym Pojemność 330ml...

  29,90 zł
 • Torba Mama Rockowa
  Torba Mama Rockowa

  Torba z nadrukiem Mama Rockowa, uszyta z grubego, wytrzymałego materiału...

  29,90 zł
 • Moon - dziecięce
  Moon - dziecięce

  Ubranko dostępne w rozmiarze 56-146. Przed zakupem sprawdź wymiary w...

  31,90 zł
 • Moon
  Moon

  Koszulka dostępna w rozmiarze S-XL+ Przed zakupem sprawdź wymiary w...

  37,90 zł
 • Rock baby inside!
  Rock baby inside!

  Koszulka dostępna w rozmiarze S-XL+ Przed zakupem sprawdź wymiary w...

  47,90 zł
 • Kubek Mama w Glanach
  Kubek Mama w Glanach

  Kubek z nadrukiem Mama w Glanach Dla każdej alternatywnej mamy! m/ Kubek...

  29,90 zł

1 Warunki ogólne

1.1 Sklep internetowy dostępny pod adresem www.namalu.pl prowadzony jest przez firmę I rock  – Marcin Kozioł, (zwaną dalej I rock), z siedzibą w Warszawie, przy ul. Łukowskiej 17/43, 04-133 Warszawa, NIP: 716-23-23-211, REGON 061622091, tel. 601 653 234, adres email: kontakt@irock.pl. I rock jest właścicielem sklepu internetowego www.irock.pl.

1.2 Zakup w sklepie internetowym www.namalu.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. art. 8 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

2 Składanie i realizacja zamówień

2.1 Zamówienia przyjmowane są za pośrednictwem formularza zamówień dostępnego na stronie www.namalu.pl lub drogą mailową, na adres kontakt@irock.pl. Aby poprawnie złożyć zamówienie, należy założyć konto użytkownika, dzięki któremu można będzie obserwować status realizacji zamówienia. Można również kupować jako gość, bez zakładania konta. Przed przystąpieniem do zakupu zalecane jest dobranie odpowiedniego rozmiaru produktu, posługując się tabelami rozmiarów.

2.2 Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest podanie prawidłowych danych teleadresowych do wysyłki oraz do wystawienia faktury, podanie poprawnego, istniejącego adresu e-mail i numeru telefonu. Na podany adres e-mail będzie wysyłane potwierdzenie złożonego zamówienia, a w szczególnych przypadkach potwierdzenie będzie dokonywane drogą telefoniczną.

2.3 Zamówienie można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie będą realizowane w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania należności na koncie bankowym firmy I rock, a zamówienia złożone w soboty, niedzielę oraz święta - będą realizowane w następny dzień roboczy - w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania należności na koncie bankowym firmy.

2.4 W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, firma I rock zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego mailowo lub telefonicznie.

2.5 Zamówienia, w których będą błędnie wypełnione dane teleadresowe (nieistniejący e-mail, lub brak telefonu), a tym samym uniemożliwiające kontakt Sprzedającego z Zamawiającym, nie będą realizowane.

2.6 Firma I rock zastrzega sobie prawo do wstrzymania zamówień wzbudzających wątpliwości.

2.7 Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym www.namalu.pl są podane w złotych polskich i zawierają VAT (ceny brutto).

2.8 Firma I rock wystawia paragon lub fakturę na zakupiony towar.

2.9 Firma prowadzi sprzedaż wysyłkową, ale daje również możliwości indywidualnego odbioru zakupionego towaru, po wcześniejszym ustaleniu warunków odbioru. Zakupione towary wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej, Paczkomatów InPost lub firmy kurierskiej. Sposób wysyłki zakupionego towaru określa Zamawiający na etapie składania zamówienia.

2.10 Firma I rock dopuszcza wymianę lub zwrot zakupionego towaru w ciągu 14 dni pod warunkiem oryginalnego zapakowania, kompletu metek i braku oznak noszenia. W celu dokonania wymiany/zwrotu towaru niezbędne jest wypełnienie i wysłane wraz ze zwracanym towarem Formularza wymiany/zwrotu dostępnego na stronie sklepu www.namalu.pl.

2.11 Firma I rock nie realizuje wymian/zwrotów wysłanych na koszt Sklepu, a pieniądze za zwrócony towar zwraca wyłącznie na numer konta zamawiającego. W przypadku zwrotu, firma I rock zwraca wyłącznie wartość zamówienia, kupujący sam ponosi koszty przesyłki.

2.12 Zakupy płatne przelewem będą realizowane po zaksięgowanie pieniędzy na koncie bankowym firmy I rock. Aby przyspieszyć wysyłkę towaru opłaconego przelewem, wskazane jest wysłanie potwierdzenia przelewu na adres mailowy kontakt@irock.pl.

3 Warunki dostawy.

3.1 Dostawa Towarów odbywa się pod adres wskazany przez klienta w trakcie składania zamówienia.

3.2 Koszty dostawy pokrywa Zamawiający. Jedynie zamówienia powyżej 150 zł realizowane są na koszt Sprzedającego przy czym, przesyłki „za pobraniem” zawsze pokrywa Zamawiający, niezależnie od wysokości zamówienia.

3.3 Dostawa zamówionych towarów odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej, Paczkomatów InPost lub firmy kurierskiej. Sposób wysyłki zakupionego towaru określa Zamawiający na etapie składania zamówienia. Zamówienie może zostać wysłane za granicę, jednak wymaga to wcześniejszego kontaktu telefonicznego lub mailowego ze sklepem www.namalu.pl, w celu ustalenia warunków wysyłki zagranicznej.

3.4 Termin realizacji dostawy wynosi od 2 do 5 dni roboczych, licząc od dnia nadania zamówienia przez Sprzedającego. Dostawa przesyłek zagranicznych wynosi od 7 do 23 dni roboczych.

4 Zwroty i Reklamacje

4.1 Firma I rock jako Sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, za niezgodność z Umową sprzedaży Towaru zakupionego przez tego konsumenta, w zakresie określonym Ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.

4.2 Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie (wysyłamy odpowiedni formularz mailem na prośbę zamawiającego) w terminie 14 dni i wysyłając je na adres:

I rock

ul. Łukowska 17/43

04-133 Warszawa

5 Sposoby płatności.

5.1 Ceny Towarów podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

5.2 Klient na możliwość uiszczenia ceny:

a) przelewem tradycyjnym,

b) gotówką w przypadku odbioru osobistego i dostawy „za pobraniem”.

5.3 Zamówienia z opcją płatności za pobraniem są możliwe do złożenia tylko do kwoty maksymalnie 500 zł. Zamówienia na kwoty przekraczające próg 500 zł są realizowane tylko z opcją przedpłaty.

6 Polityka Ochrony Danych Osobowych.

Akceptując regulamin konsument wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych wyłącznie do realizacji procesu realizacji zamówienia (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)


Facebook